POLÍCIA BA | Jeden sa premával preťažený o 3 tony, druhý mal noc…

Pozornosti policajtov Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave neunikli v priebehu dnešného dňa na diaľnici D1 vodiči dvoch nákladných motorových vozidiel.

Vykonanou kontrolou týchto vozidiel bolo preukázané, že jedno z vozidiel bolo preťažené o 3.220 kg. Vodič druhého vozidla, ktoré prevážalo nadrozmerný náklad, viedol vozidlo v rozpore s vydaným rozhodnutím Okresného úradu nakoľko povolenie na prepravu nadrozmerného nákladu sa týkalo prepravy výlučne v nočných hodinách.

V oboch prípadoch boli vodičom zadržané tabuľky s EVČ, bola im uložená bloková pokuta a ďalšia jazda im bola zakázaná.

JEDEN SA PO DIAĽNICI VESELO PREMÁVAL PREŤAŹENÝ O VIAC AKO 3 TONY, DRUHÝ SI ASI MYSLEL ŽE JE NOC

JEDEN SA PO DIAĽNICI VESELO PREMÁVAL PREŤAŹENÝ O VIAC AKO 3 TONY, DRUHÝ SI ASI MYSLEL ŽE JE NOCPozornosti policajtov Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave neunikli v priebehu dnešného dňa na diaľnici D1 vodiči dvoch nákladných motorových vozidiel. Vykonanou kontrolou týchto vozidiel bolo preukázané, že jedno z vozidiel bolo preťažené o 3.220 kg. Vodič druhého vozidla, ktoré prevážalo nadrozmerný náklad, viedol vozidlo v rozpore s vydaným rozhodnutím Okresného úradu nakoľko povolenie na prepravu nadrozmerného nákladu sa týkalo prepravy výlučne v nočných hodinách. V oboch prípadoch boli vodičom zadržané tabuľky s EVČ, bola im uložená bloková pokuta a ďalšia jazda im bola zakázaná.

Uverejnil používateľ Polícia SR – Bratislavský kraj Utorok 23. júla 2019