Ako (sa) efektívne učiť s online učebňou XII: Kľúčom je poznanie prehľadu obsahov

Alfou a omegou maximálne efektívneho používania obsahov online učebne eAutoškoly  inštruktormi, je znalosť toho, aká téma sa v ktorom module nachádza.  Na tento účel je v hlavnom menu na úvodnej stránke, samostatné tlačítko menu s názvom  >> Prehľad obsahov online učebne. V nej sa nachádza podrobný zoznam a štruktúra modulov učebne.  Odporúčame vám venovať hodinku času spoznaniu tohto prehľadu a ihneď môžete aktívne naviesť svojich žiakov, kde nájdu akékoľvek učivo, ktoré si môžu prebrať buď pred samotnou hodinou teórie (predpripravia sa), alebo zopakovať to isté učivo po hodinách teórie doma. Prípadne, keď sa učia na skúšky. Skvelé, však?

Práve vytvárame ešte jednu pomôcku: Keďže SKVZA nedávno zverejnila odporúčané tématické plány a návrhy vzdelávacích blokov na voľné používanie a úpravy, rozhodli sme sa, že vytvoríme verziu tohto dokumentu, do ktorého vložíme ku každej téme presný názov modulu a kapitoly eAutoškoly, v ktorých sa daná téma nachádza. Ešte viac vám to uľahčí používanie eAutoškoly v súlade s týmito plánmi SKVZA. Pomôcku si budete môcť vytlačiť na papier a používať kedykoľvek a kdekoľvek

Ak sa zaujímate o eAutoškolu viac, pzrezrite si naše >>Ročné licencie a produkty pre vás – do učebne aj pre vašich žiakov na doma.

-ver-

Be the first to comment

Leave a Reply