Ako (sa) efektívne učiť s online učebňou XIII: Štandardizujete výučbu teórií vo vašej autoškole?

Vážení autoškoláci, ako istotne viete, SKVZA nedávno zverejnila nové osnovy a tématické plány k výučbe teórií pre všetkých žiadateľov o VO v autoškolách. My v eAutoškole sme pohotovo zareagovali a tak pre všetkých našich klientov ponúkame tieto osnovy na stiahnutie, alebo používanie online a to tak, že sme osnovy zároveň obohatili o priame linky do príslušných predmetov a tém v našej online učebni. Na jediný klik sa tak ihneď dostanete k požadovaným výukovým obsahom na danej konkrétnej hodine. Postup je jednoduchý:

  1. Na začiatku hodiny si otvorte hlavnú stránku www.jvscd.sk
  2. V pravom stĺpci hneď hore pod Rýchlym kontaktom nájdete sekciu Rýchly prístup pre klientov
  3. Kliknite na niektorý z linkov, čím sa otvoria PDF dokumenty s osnovami od SKVZA a s priloženými linkami do našich aplikácií online učebne. Sú to tieto linky: >> Otvoriť PDF osnovy B1, B s odkazmi do online učebne eAutoškoly.sk alebo >> Otvoriť PDF osnovy C 1, C, D1 ,D s odkazmi do online učebne eAUTOŠKOLY.sk 
  4. Nájdite si v PDF hodinu, ktorú chcete učiť a klikajte na priložené modré linky s obsahmi online učebne. Ak sa zobrazí okno s prihlásením, prihláste sa svojim menom a heslom. Prihlásenie sa vyžaduje vždy iba prvýkrát.

To je všetko -:)
TIP: Stiahnite si dané PDF-ko na plochu do počítača v učebni a ďalšie používanie osnov s linkami do online učebne môžete realizovať po jeho otvorení z plochy. Nemusíte tak vôbec na web -:)

Be the first to comment

Leave a Reply